Epson XXL Ink | WorkForce Pro EM/EP-C800R | Ink cartrige | Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T11P340
- Saadavus: 5
-
188€
Epson XXL Ink | WorkForce Pro EM/EP-C800R | Ink cartrige | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 278.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 557 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product family | XXL Ink |
| Producer product name | WorkForce Pro EM/EP-C800R |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro EM-C800RDWF, WorkForce Pro EP-C800RDW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

